Uzbekistan / Toshkent
“Sogʻliqni saqlash-TIHE” Toshkent xalqaro koʻrgazmasi Oʻzbekistondagi yetakchi tibbiyot koʻrgazmasidir!
An'anaga ko'ra, aprel oyida mehmondo'st Toshkent sizni TIHE ko'rgazma maydonlarida kutmoqda!
1995-yilda tashkil etilgan Toshkent xalqaro sog‘liqni saqlash ko‘rgazmasi – TIHE zamonaviy O‘zbekistondagi ilk ko‘rgazma tadbirlaridan biridir. Bu O‘zbekistondagi yagona tibbiy ko‘rgazma bo‘lib, Jahon ko‘rgazma sanoati assotsiatsiyasi (UFI) tomonidan tasdiqlangan tadbir maqomiga ega.
KO`RGAZMA HAQIDA KO`RGAZMA BROSHYURASINI YUKLASH UFI CERTIFICATE
HOMIYLAR
Statistika
MUHIM FAKTLAR
Ishtirokchi kompaniyalar
250+
Mamlakatlar
14
Professional tashrif buyuruvchilar
7 024
Pavilyonlar
Milliy va Jamoaviy
Homiy bo`ling
HOMIYLIK IMKONIYATLARI
Biz nafaqat ishtirokchilarga, balki ishtirok etmayotgan kompaniyalarga ham tadbirning tijorat salohiyatini samarali oshirish uchun homiylik imkoniyatlarini taklif qilamiz.
Biznes dastur va ExpoDaily
BIZNES TADBIRLARINGIZNI OLDINDAN REJALASHTIRING!
Iteca Exhibitions 1995 yildan buyon biznes tadbirlarini tashkil etish sohasida faoliyat olib boradi, bizning jamoamiz sizga Xalqaro ko'rgazmalar doirasida biznes tadbirlarini o'tkazish va tashkil etishda yordam taklif etadi. Iteca Exhibitions xalqaro ko'rgazma kompaniyasi sizning e'tiboringizga ko'rgazmaga bag'ishlangan ExpoDaily noyob ko'rgazma qo'llanmasini taqdim etadi. O'z reklamangizni uning sahifalarida joylashtirish imkoniyatini ko'rib chiqishni taklif qilishdan mamnunmiz.

Uzbekistan / Ташкент
Ташкентская международная выставка «Здравоохранение – TIHE» – ведущая медицинская выставка Узбекистана!
Традиционно, в апреле, гостеприимный Ташкент ждёт Вас на площадках выставки TIHE!
TIHE, основанная в 1995 году, является одним из первых выставочных мероприятий современного Узбекистана. Это единственная медицинская выставка в Узбекистане, имеющая статус события, одобренного Всемирной ассоциацией выставочной индустрии (UFI).
Основные направления выставки:
• Медицинское оборудование
• Фармацевтика
• Стоматология
О ВЫСТАВКЕ СКАЧАТЬ БРОШЮРУ ВЫСТАВКИ UFI CERTIFICATE
СПОНСОРЫ
Статистика
ВАЖНЫЕ ФАКТЫ
Компаний-участников
250+
Стран
14
Профессиональных посетителя
7 024
Павильоны
Национальные и коллективные
Станьте спонсором
СПОНСОРСКИЕ ВОЗМОЖНОСТИ
Мы предлагаем возможности спонсорства не только участникам, но и компаниям, которые не принимают участия, чтобы эффективно максимизировать коммерческий потенциал мероприятия
Деловая программа & ExpoDaily
ПЛАНИРУЙТЕ ВАШИ ДЕЛОВЫЕ МЕРОПРИЯТИЯ ЗАРАНЕЕ!
Компания Iteca Exhibitions работает в сфере организации деловых мероприятий с 1995 года, наша команда предлагает Вам помощь в проведении и организации деловых мероприятий в рамках Международных выставок. Международная выставочная компания Iteca Exhibitions представляет Вашему вниманию уникальный выставочный путеводитель ExpoDaily приуроченный к выставке. Мы рады предложить рассмотреть возможность размещения Вашей рекламы на его страницах.